Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenia majątkowe Ubezpieczenia na życie Ubezpieczenia finansowe

 
 
 

Prześlij mi kopię

Centrum Ubezpieczeń to firma z wieloletnią tradycją na rynku ubezpieczeń majatkowych w Małopolsce. Nasza agencja jest partnerem największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co świadczy o wiarygodności i rzetelności firmy.

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Gwarantujemy naszym klientom maksymalną oszczędność czasu poprzez dostarczanie im produktów ubezpieczeniowych optymalnie dopasowanych do ich oczekiwań oraz potrzeb. Docieramy do klientów nie tylko w miastach, ale również w miasteczkach i wsiach.

 

ZOSTAŃ NASZYM WSPÓŁPRACOWNIKIEM

Dotarcie do klientów nawet w odległych zakatkach wymaga rozbudowanej sieci sprzedaży. Z powodu dynamicznego rozwoju poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w charakterze Agenta Ubezpieczeniowego.

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dzięki tej współpracy otrzymacie Państwo narzędzia niezbędne do pozyskiwania klientów zarówno indywidualnych, jak również firmowych. Jeżeli perspektywa sprzedaży ubezpieczeń jest dla Państwa atrakcyjna to prosimy o kontakt. Jeżeli już sprzedajecie ubezpieczenia i chcielibyście rozszerzyć ofertę o kolejne towarzystwa to również zapraszamy do współpracy.