Ubezpieczenia majątkowe Ubezpieczenia majątkowe Ubezpieczenia na życie Ubezpieczenia finansowe Ubezpieczenia komunikacyjne

 
 
 

Prześlij mi kopię

Ubezpieczenia majątkowe

Dom, mieszkanie są najbardziej wartościową inwestycją - dlatego należy zadbać by nie stracić dorobku całego życia w jednej chwili. Nie powinniśmy się nawet zastanawiać nad wyborem ubezpieczenia majątkowego.

Ubezpieczenie domu nie musi być drogie! Dzięki szerokiej ofercie 16 Towarzystw Ubezpieczeniowych pozwolimy Ci zaoszczedzić. Coraz częściej słyszysz o pożarach, powodziach, włamaniach, trąbach powietrznych i uderzeniach pioruna, wandaliźmie i nieumyślnemu zniszczeniu dobytku przez osoby trzecie.

Zadbaj o to aby nie zostać bez dachu nad głową!

Polisa majątkowa może dotyczyć zarówno ochrony mienia (mieszkań i domów) , jak i odpowiedzialności cywilnej. Zapoznamy Cię z różnego rodzaju ofertami Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybierzmy tę najlepszą.
Przed podpisaniem umowy zostanie ustalona suma ubezpieczenia. Musimy pamiętać, że wartość naszego mienia z czasem ulega zmniejszeniu. Należy więc zgłosić się z tym do Towarzystwa Ubezpieczeniowego w celu obniżenia składki.